خوش آمدید
ورود / ثبت نام

زیارت عاشورا | صبح پنجم فاطمیه اول 1392║ حاج منصور ارضی

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

سپاسگزاریم!با دوستان خود به اشتراک بذارید

URL

باسپاس

URL


اتوضيحات

هرگونه کپی برداری با صلوات برای سلامتی امام خامنه ای ، امام و شهداء شرعا حلال میباشد . التماس دعا


╔══════════════════╗
   فایل صوتی   یوتیوب    فیسبوک    آپارات
╚═════════════════╝

در ادامه شرح زیارت امین الله، حاج آقا در مقایسه ای بین زمان امیرالمومنین علیه السلام و زمان حال و نحوه تبعیت از آن حضرت توسط اطرافیان نزدیک از جمله سلمان و بلال فرمودند: در کتابی به نام جفاکاران به اهل بیت آمده است که زمانی که امیرالمومنین طناب بر گردن و دست بسته در کوچه بود به سلمان فرمود که سلمان همین الان دوباره به من ایمان بیاور! چون حضرت دید که در دل سلمان شک پیدا شد که آیا این همان علی است؟ لذا این جفا کردن گناه نیست ولی به قول ما شاید بشه به کم لطفی تشبیه کرد. اگر بخواهیم ما از این موضوع درس بگیریم اینگونه می شودکه مثلا عده ای می گویند حضرت آقا نباید این گونه رفتار کنند یا این صحبت را ایراد کنند. بدانید که ولی به مصلحت دین سخن می گوید و الا خود حضرت آقا بهتر از همه کثافات این افراد را می داند ولی به زیبایی فرمودند که: رئیس جمهور بعدی نقاط قوت رئیس جمهور فعلی را بردارد و نقاط ضعف را اصلاح کند. ببینید چقدر این سخن هوشمندانه و زیباست.
همچنین حاج آقا منصور در اعتراضی به برنامه زنده شبکه 3 که در زمان سال تحویل و با حضور عوامل فیلم رسوایی پخش شد فرمودند: این آدمهای معلوم الحال رو که هیچ اعتقادی به روحانیت ندارند رو آوردند و اون فرد با تمسخر نقش یک روحانی رو با حضور خودش در نقش ولید در سریال امام علی (ع) که یک آدم شرابخوار و دشمن اهل بیت بوده مقایسه می کنه و می گه من هم تا به حال نقش روحانی بازی کردم. این هم از حماقتهای صدا و سیما ست که همچین برنامه ای رو به صورت زنده پخش می کنند. اینها کسانی هستند که فضای جبهه ها رو هم به تمسخر گرفتند و طوری نشان داده اند که هر چی دزده اومده جبهه در صورتی که فضای جبهه اینگونه نبوده است و اینقدر خنده و مسخره بازی نبود. اینها آدمهای کوتاهی هستند که آخرین پدیده قلبشون ساختن فیلمهایی از اینگونه است که روحانیت رو کوچک بشمرد مثل اون فرد که اصلا کتابی نوشت به نام اسلام منهای روحانیت و هدفشون اینه که انقلاب اسلامی و حکومت اسلامی منهای روحانیت باشد. لذا فیلم می سازند که فقط کرکر خنده به روحانیته و یا قبلی ها که من همه رو یادمه و درس برای ما اینه که خودمون رو با این ولی فقیه و مراجع معظم که هستند امتحان کنیم.
بی بی برای همه ما تهیه دیده از سلمان که برایش خرما کنار گذاشت تا برسه به ما ولی به شرطی که با مناجات آشنا بشی. با هیئتها آشنا بشوید البته نه مثل اون مداحی که اسم خودش رو مداح گذاشته و خونده که مغز من خط خطیه و فلان شدم و فلان و دکترها گفتند اینچنینه و همین شعرش رو تو سایتها پخش کردند و ببینید چه ظلمی در حق حضرت زهرا کرده و خودش رو سردمدار هم میدونه. نزدیک خانه ما هم مجلس گذاشتند و چند تاشون رو دعوت می کنند بدون اینکه استادی داشته باشند. هر علف سبزی رو نمیشه خورد شاید مسمومت کنه. هر حسین حسینی نور نمیاره.
همه چیز رو گفتم و عاقل از یک اشاره متوجه منظور من خواهد شد. با مناجات آشتی کنید. پول برای جهیزیه یادتون نره. خدا به همتون خیر کثیر عنایت کند.

منبع متن و صوت : دوستداران حاج منصور ارضی

لینک دانلود فایل صوتی و نمایش کامل توضیحات

ارسال نظر

تظرات

براي ارسال نظر اولين نفر باش