خوش آمدید
ورود / ثبت نام

دعای کمیل | شب جمعه 29 آذر 1392 | حرم سیدالکریم (ره) ║ حاج منصور ارضی

You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.
22,657 تعداد مشاهدات

سپاسگزاریم!با دوستان خود به اشتراک بذارید

URL

باسپاس

URL


اتوضيحات

 

هرگونه کپی برداری با صلوات برای امام خامنه ای ، امام و شهداء شرعا حلال میباشد . التماس دعا

 


 

╔═════════════════════════════════════╗
   فایل صوتی (کیفیت پایین - متوسطیوتیوب  فیسبوک آپارات  hulkshare 
╚═════════════════════════════════════╝

 

بیانات حاج آقا منصورارضی ؛

عرضه کردن خود و اعمال در برابر خدا خوب است، اینکه بگوییم من بنده کوچک و فقیر تو هستم نه بنده معمولی، در خانه خدا آمده ایم امید به فضل او داریم، و بعد هم می گوییم اگر تو سرور من باشی و تفضل کنی در این شب به یکی ازخلایقت، که خلق کردی.

برخی ها اینجور هستند که دستگاه خدا را به اندازه فکر و عقل خودشان می بینند ، مثل مورچه که اگر قطره ای آب به لانه اش بریزد فریاد می زند: ای وای عالم را سیل برد. در صورتی که آن فقط یک قطره آب بوده است، بعضی ها برعکس این هستند و در مناجات اولین محتاج را خودشان می دانند.

بهترین مقام برای بنده این است که بفهمد که دستگاه خدا خیلی عظمت دارد.

زیارت اربعین افضل زیارات عالم است و هیچ سفره ای بالاتر از سفره ی زیارت اربعین نیست، حقیقت زیارت در عالم در همه جا در اینچنین روزی است.

اگر کسی نتوانست در روز اربعین به زیارت حضرت برود باید حواس خود را جمع کند و با توجه زیارت اربعین بخواند، این راهپیمایی نباید کسی را از زیارت اربعین عقب بیندازد و اشتباه در این است، البته روایات متعدد بسیار موجود است که هر قدم که برای امام حسین (ع) برداری فلان مقدار اجر و ثواب دارد.

زیارت اربعین بالاتر از راهپیمایی است.

اینکه من و شما توجه و آگاهی داشته باشیم مهم است. حتی می شود از همین جا هم وصل شد. دستگاه امام حسین(ع) این است، عده ای هستند در همین اربعین مشغول گناه هستند، اگر همه ایران هم به کربلا بروند بازهم کم است، شهادت مفتی می خواهی برو کربلا. در پیاده روی کربلا نیت ها مهم است.

شیطان تنها بازیگری است که با قلب تو شب و روز بازی می کند و باید پناه برد به خدا، خوش به حال آن کسی که کربلا رفت خود اباعبدالله(ع) را دید، به مشهد رفت خود حضرت را دید.

یک طلبه ای در نجف زندگی می کرد از نظر مالی به او بسیار سخت می گذشت، در حرم امیرالمومنین (ع)  گفت: یا امبرالمومنین ما داریم از گرسنگی می میریم شما هم که همان نان جویی که خودت میخوردی را به ما می دهی، در همین حال که گریه میکرد حضرت به او اشاره کرد برود کربلا، آن طلبه به کربلا رسید در حرم در حال درد و دل کردن با امام حسین (ع)  بود یک لحظه مردی به شانه او زد و گفت: هر وقت زیارتت تمام شد چلوکباب حاضر است. طلبه برگشت پرسید یعنی چی؟ گفت مگر تو به آقا امیرالمومنین نگفتی؟ امیرالمومنین هم به من گفت به این چلوکباب بده این گرسنه یک وعده چلوکباب است.

در راهپیمایی باید مواظب نماز خود باشی، مراقب چشم خود باشی،  ذکرهایت را بگویی، باید همه این ها را محافظت کنی تا به کربلا برسی، تا آن زیارت کربلا در روز اربعین را درک کنی.

ما جانبازانی داریم که حتی بدنشان کم ترین خراشی در جنگ برنداشته است ولی موج انفجار آنها را گرفته است. اگر لحظه ای قرص او را دیر بدهند خودش، پرستار را می زند، سریع می آیند او را می بندند، اینها چه کسانی هستند؟ یک مشت دیوانه...اینها دیوانه علی اکبر (ع)  نیستند؟ دیوانه حضرت رقیه(س) نیستند؟ دیوانه امام حسین (ع)  نیستند؟ 

منبع:عقیق

لینک دانلود فایل صوتی و نمایش کامل توضیحات

ارسال نظر

تظرات

  • حسين نعيم آبادي اضافه شده سلام ابراهيم عزيز.. تا اونجايي كه من ميدونم حاج منصور كلاسي كه مخصوص مداحي باشه نداشته تا حالا مگر تحت شرايط خاص. اما تجربه ي رابطه ي بيست ساله م با برنامه هاي حاجي اينه كه كامل ترين و مفيد ترين كلاس مداحي حاج منصور مرتبط بودن با جلسات اونه. حاج منصور يه داب و روش خاصي توي مداحي داره كه منحصر به خودشه عمدتا و اون حسي كه به ديگران منتقل ميكنه و روش انتقال اون حس آرام آرام با شركت مرتب در جلساتش بهت القا ميشه. حاج منصور براي بچه هاش فقط استاد مداحي نيست كه دستگاه و فن فقط ياد بده،‌ اون براي بچه هاش يه استاد اخلاقه كه خيلي جاها روش زندگي كه بوي امام حسين ميده رو به اونا ياد ميده. اون حتي نوع
    گريه كردن سوزناك كه خودت حظشو ببري به بچه ها خودآگاه يا ناخودآگاه ياد ميده
    ..
    در پناه امام زمان باشي
  • ابراهیم اضافه شده باسلام اگرامکانش هست میخاستم کلاس اموزش مداحی حاج منصورارضی شرکت کنم مکانوشرایطشوبرام برام ایمیل کنیدباتشکر.